به ااستقبال بهار می رویم

همایش پاکسازی محیط در شهر سامان برگزار شد . شهردارسامان در اقدامی کم نظیر اقدام به پاکسازی جاده های ورودی شهر نمود . در این همایش که با حضور مسئولین شهر . شوراهای اسلامی شهر . فرماندهی انتظامی . کارکنان شهرداری و امور جوانان . جمعی از شهروندان حضور داشتند جاده های ورودی به شهر سامان پاکسازی شد .

آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان سامان

در جلسه شورای اداری شهرستان سامان آقای کمال اکبریان به عنوان فرماندار شهرستان سامان معرفی گردید . در این جلسه که با حضور نماینده محترم مجلس امام جمعه محترم شهرستان . شهردار و میهمانانی از استانداری و مسئولین شهرستان سامان حضور داشتند ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله آقای صالحی حکم انتصاب آقای اکبریان به عنوان فرماندار شهرستان سامان تحویل گردید

آگهی مزایده محلی

شهرداری سامان در نظر دارد (استنادمصوبه شماره 11 مورخ 29/11/96شورای محترم اسلامی شهر سامان ) محل اجرای طرح ورزشی اسلیپ وی - تیرول وپل معلق در قسمتی مشخص از مجموعه پل زمانخان را به مدت سه سال شمسی وبه مبلغ پایه 1/650/000/000 به صورن استیجاری به اشخاص واجد شرایط واگذار نماید .از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت اخذ اوراق شرکت در مزایده به دبیرخانه شهرداری مراجعه و قیمت پیشنهادی خود را تحویل نمایند.

دهه فجر انقلاب اسلامی گرامی باد

سالروز ورود افتخار آفرین بنیانگذار انقلاب اسلامی به ایران را خدمت همشهریان محترم تبریک عرض مینماییم.cدر روز ۱۲ بهمن زنگ مدارس به مناسبت سالگرد ورود هواپیمای آیت‌الله خمینی به ایران، در ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه نواخته می‌شود. در روز ۲۲ بهمن، آخرین روز از دهه فجر نیز که به عنوان تعطیل رسمی در تقویم رسمی کشورمان ثبت شده است، راهپیمایی عظیمی در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

آیین تودیع ومعارفه شهردار سامان در سالن اجتماعات شهرداری سامان

در آیینی با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی،آقای اسماعیل صفاری به عنوان شهردار جدید سامان معرفی و از خدمات علیرضا ذبیحی سرپرست سابق این شهرداری قدردانی گردید. مهندس صفاری دارای مدرک کارشناسی عمران با ۱۸ سال سابقه اجرایی می‌باشد که برای مدت چهار سال عهده دار مسئولیت شهرداری سامان شد

نوسازی . بهسازی و زیباسازی پارک شهرک ابوذر (پارک آفتاب )

شهرداری سامان جهت رفاه شهروندان و مسافرین اقدام به نوسازی و زیباسازی پارک آفتاب واقع در شهرک ابوذر شهرسامان نموده است که با استقبال بی نظیر شهروندان و گردشگران شده است . لازم به ذکر است ادر این پارک ست بازی کودکان و ست ورزشی بزگسالان تعبیه شده است . انشاالله شهروندان با استفاده صحیح ازاین وسایل باعث دلگرمی وتلاش بیشتر کارکنان شهرداری خواهند شد .

<< ... 6 7 8 9 10  ... >>